ХХІ століття – час бурхливого розвитку. Суспільство пред’являє високі вимоги й до дітей. Батько і мати відправляють свого сина чи доньку на різноманітні додаткові заняття та хвилюються, щоб їх дитина не відставала від однолітків. Сучасний розвиток суспільства не шкодує малечу і не дає їй відпочити, часто заплутуючи самих батьків. Як правильно виховати дитину та що прививати їй із дитинства?

1. Правила поведінки із оточуючими.
2. Допомога бідним, хворим та слабким.
3. Слова ввічливості.
4. Любов до спорту та здорового способу життя.
5. Розвиток таланту.
6. Почуття значимості.
7. Правильний відпочинок.
8. Дисципліна та саморозвиток.
9. Вміння радіти простим речам.
10. Допомога у формуванні світобачення.

Повністю сформувати світобачення дитини навіть із найбільш раннього періоду неможливо. Адже як тільки малеча потрапляє у дитячий садок чи школу, ідеальне світобачення, привите батьками, руйнується. Найважливішим для батьків є виховати у дитини світобачення сім’ї. Будьте близькими із вашою дитиною, станьте їй другом, розповідайте веселі або повчальні сімейні історії, читайте разом книжки і обов’язково запитуйте: «А як би вчинив ти?».

Якщо час – невгамовна річ у Вашому житті, що не дозволяє приділяти багато вільного простору для власної дитини, наші викладачі допоможуть впоратися з цим. Разом ми розкриємо таланти Вашої малечі, якою Ви обов’язково будете пишатися!

Категорії: Публікації