МІНІ-САДОК НЕПОВНОГО ДНЯ «МАЛЕНЬКИЙ ГЕНІЙ»

Міні-садок неповного дня (з 8.30 до 13.00) – це можливість занурити дитину у дивовижний світ знань, ігор та спілкування з однолітками. Завдання міні-садочка – соціалізувати дитину та розвинути її здібності, виявити її схильності, навчити новим вмінням, зацікавити та залучити малюка до надбання нових знань під наглядом професійних вихователів в той час, як батьки мають можливість відпочити, попрацювати та вирішити свої питання.

 

Запрошуємо діток від 2 до 5 років на розвиваючі заняття з 8.30 до 13.00 у робочі дні (з Пн. по Пт.):

 • перше пробне заняття – безкоштовне;
 • маленька кількість діток (6-8 чоловік);
 • навчально-розвиваючі програми (розвиток мовлення, основи математики, елементи письма, розвиток моторики тощо),
 • додаткові заняття за методиками Зайцевої, Монтессорі, Нікітіних, Домана та педагогічної системи Вальдорф;
 • додаткові заняття з ейдетики, логіки, англійської, німецької, китайської мов, хореографії, музики, малювання та дизайну;
 • авторська методика «Воображаріум» (розвиток уяви та вміння чергувати концентрацію уваги та розслаблення);
 •  фітнес-програми для діток (профілактика та корекція порушення осанки);
 • логопедична допомога.

КОМУ МОЖЕ СТАТИ У ПРИГОДІ  МІНІ-САДОК НЕПОВНОГО ДНЯ:

Вам терміново потрібно до міні-садочка, якщо:

Ви проти того, щоб запустити розвиток дитини, але й залишити роботу на декілька років не готові та не маєте можливість розвивати свою дитину самостійно.

terminovo1БАТЬКАМ, ЯКІ

з певних причин не можуть віддати дитину до садочка повного дня (за станом здоров’я дитини, через складний робочий графік тощо).

terminovo3БАТЬКАМ, ЯКІ

бажають, щоб дитина росла не ізольовано, а у суспільстві та соціалізувалася (набувала навичок спілкування, поводження серед одноліток, гарних манер поведінки тощо).

terminovo2БАТЬКАМ, ЯКІ

бажають розвивати свою дитину, але не мають можливості займатись з дитиною самостійно (не вистачає часу, терпіння, не володіють методиками раннього розвитку, недостатньо досвіду чи професійних знань у сфері дошкільної освіти тощо).

terminovo4БАТЬКАМ, ЯКІ стурбовано відносяться до приватних нянь (складність контролю роботи няні, недовіра до чужої людини у власному домі, стурбованість щодо ставлення няні до дитини та її обов’язків протягом повного робочого дня тощо).

Чому міні-садок «Маленький геній» – це зручно та вигідно?

1. Щоденно дитина вивчає новий та корисний матеріал, вчиться писати, читати, рахувати або набуває аналогічних навичок згідно вікових особливостей.
2. Заняття побудовані так, щоб малюк міг і повчитися, і погратися, і відпочити.
3. Під керівництвом професійних викладачів щотижня проходять обов’язкові заняття з англійської, німецької, китайської мов, ейдетики, логіки, хореографії, музики, малювання та дизайну, творчі заняття.
4. Малюк спілкується з однолітками, у нього з’являються друзі та зникає скутість у спілкуванні.
5. Соціалізація дитини (дитина вчиться спілкуватися один з одним, бачити та чути один одного, ділитися іграшками та виходити із складних ситуацій).

lampМіні-садок неповного дня «Маленький геній» – це гарантія цікавого та пізнавального дозвілля Вашої дитини, а для Вас – це декілька годин вільного часу, які Ви можете присвятити собі чи роботі!

Розклад занять:

08:30-09:00 – Зустріч дітей, привітання

09:00-09:30 – Опрацювання теми дня

09:30-09:45 – Хореографічний відпочинок

09:45-10:15 – Спеціалізоване заняття: Англійська мова / Німецька мова / Ейдетика / Логіка / Маленькі ерудити

10:15-10:30 – Весела фізкультура, рухливі ігри (театральна мозаїка)

10:30-10:50 – Ланч

10:50-11:20 – Спеціалізоване заняття: Китайська мова / Грамотійко / Мовлення / Сенсорика / Моторика / Рахунок

11:20-12:00 – Прогулянка

12:00-12:20 – Творча робота, поробки (образотворча майстерність)

12:20-12:40 – Музичне заняття: співаємо та танцюємо (музичний калейдоскоп)

12:40-13:00 – Читаємо та відпочиваємо (літературна скринька)

13:00-13:10 – Зустріч з батьками

Ми розвиваємо:

1.     Мислення.

Вміння слухати та чути дозволяє більш комфортно та легко вчитися (особливо іноземним мовам).

2.     Емоційний інтелект.

В сучасній психології емоційний інтелект вважається однією з головних якостей успішної людини. Дитина вчиться впізнавати емоції, виражати їх та справлятися з ними.

3.     Комунікативні навички.

Дитина вчиться спілкуватися з іншими, розповідати про свої бажання та вступати в діалог, гру, вчитися спільній діяльності.

4.     Творчість.

Мистецтво вчить розкривати та знаходити в собі творчі здібності, які є у кожної людини, що стане у пригоді в майбутньому при будь-якій діяльності.

5.     Музичні навички.

Слух, почуття ритму, вміння рухатися під музику з урахуванням руху та характеру музики допомагає малюку вчасно та правильно обирати манеру поведінки та спосіб спілкування залежно від ситуації.

6.     Інтелектуальний багаж.

Розширюємо світогляд дитини, допомагаємо вивчати та розуміти цей світ:)

Чому навчиться Ваша дитина:

Не тільки рахувати, але й …
 • планувати свій час
 • розраховуватися за чеком в магазині
 • вимірювати свій зріст та вагу
 • визначати розмір одягу
Не тільки говорити, але й …
 • виступати перед публікою без сорому
 • гарно та грамотно висловлювати свою думку
 • придумувати свої історії та розповіді

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
міні-садочка неповного дня на 2019-2020 навчальний рік:

Абонементна місячна вартість послуг міні-садочка неповного дня складає 3000 грн. (20 робочих днів) з розрахунку 150 грн/день. У цю вартість включені усі загальнорозвиваючі заняття (з розвитку мовлення, основ математики, розвитку моторики та письма, додаткові заняття за методиками Зайцевої, Монтессорі, Нікітіних, Домана та педагогічної системи Вальдорф), заняття з ейдетики, логіки, англійської, німецької, китайської мов, хореографії, музики, малювання та дизайну, дитячі фітнес-програми (профілактика порушення осанки), логопедична допомога..

НАШІ ЦІННОСТІ:

Дбайливість та обачність

Навіть найбільш непосидючі діти почувають себе вільно та не втомлюються, оскільки заняття чергуються з іграми. Діти пізнають світ в комфортному для себе ритмі, який залежить від особливостей характеру кожного.

Здоров’я

Зір та осанка дітей підтримуються в правильному положенні завдяки використанню тільки здоров’язберігаючих методик. Рухливі ігри, танцювальні та музичні хвилинки допомагають дітям підтримувати баланс між спокоєм, рухливістю та грайливим настроєм.

Гармонія

Ми допомагаємо батькам психологічно коректно спілкуватися зі своїм малюком, щоб дитина виросла гармонійною людиною, здатною знайти своє покликання у житті.

lampДитина вчиться спілкуватися з іншими, спільно щось робити, ділитися іграшками, чути і бачити не тільки себе, а й оточуючих, поважати та прислухатися до інших.

Ми відкриваємо унікальні якості у кожній дитині, робимо її впевненою у собі, вчимо любити себе та оточуючих! Міні-садочок «Маленький геній» розкриє вроджені здібності й таланти Вашого малюка!