Вундеркінд

Буває ж таке, що людина, яка має дуже хороші інтелектуальні здібності, виявляється зовсім не пристосованою до життя в соціумі, не вміє справлятися зі стресом та налагоджувати комунікацію з людьми. Таке трапляється, якщо у людини з високим IQ – низький рівень емоційного інтелекту.
Що таке емоційний інтелект?
Якщо коротко, то емоційний інтелект (EQ) – це здатність розпізнавати, розуміти і управляти емоціями для того, щоб справлятися зі стресом, ефективно спілкуватися з людьми, проявляти емпатію, долати труднощі та згладжувати конфлікти.
Людина з хорошим емоційним має такі навички:
• Самоусвідомлення;
• Управління собою;
• Соціальна усвідомленість;
• Привітні відносини з людьми.
Погодьтеся, що якою б розумною не була ваша дитина та які високі не були б у неї оцінки, без високого EQ (а саме без перерахованих вище навичок) їй буде складно взаємодіяти з людьми, досягти успіху в професії і бути щасливою в особистому житті.
Хто б не займайся розвитком Вашої дитини, пам’ятайте, що той самий розвиток не має бути одностороннім, дитина має вирости всебічною та гармонійною.
Як зазначають науковці, емоційний інтелект можна покращити і в дорослому житті, було б бажання. Якщо таке бажання виникне, з радістю будемо раді допомогти. У кожного своя доля та різна ситуація, проте наші спеціалісти до кожного дослухаються. Цим ми пишаємося, за це нас цінять.

Категорії: Публікації