Вундеркінд

Більшість батьків бере активну участь у шкільному житті свого чада: підготовка до контрольних та іспитів, заучування віршів і написання диктантів. Але очікуваний результат такі старання приносять не завжди. Виною всьому може бути погана увага.

Як же ж розвинути увагу у дитини?

Давайте доручення
Це може бути, як прохання прибрати іграшки, так і доручення зробити прибирання в кімнаті. Головне, переконатися в тому, що дитина дійсно уважно вас слухає, дивиться в очі, не вибігає з кімнати. Ніколи не кричіть навздогін, адже більшість дітей тут же забуває все сказане.

Вивчайте вірші і прислів’я
Щоб адаптація до дитячого садка або школи проходила легше, постарайтеся з раннього віку тренувати пам’ять чада шляхом запам’ятовування віршів і прислів’їв. Влаштуйте вдома літературний вечір. Нехай малюк відчує, що його старання не були марними.

Пишіть записки
Тренування уважності не зводиться тільки до заучування. Навчіть дитину робити позначки, писати записки, систематизувати інформацію. Це допоможе впоратися з розсіяністю, на яку часто страждають найменші члени родини.

Вирішуйте кросворди
Рішення логічних задачок, кросвордів і ребусів захопить навіть дуже активну дитини. Ще один безперечний плюс такого тренування пам’яті – це сприяє розвитку мислення і підвищенню рівня інтелекту.
Крім того, це допоможе розвинути пам’ять і увагу також і батькам, які займаються з дітьми.

Категорії: Публікації